Мораторiй стримує формування цивiлiзованого ринку землi, унаслiдок чого щорiчно держава втрачає вiд 3 до 5 мiльярдiв гривень. Про це пiд час робочої поїздки до Кiровограда сказав заступник голови Держземагентства України Микола Калюжний, повiдомили УНН у прес-службi профiльного вiдомства. |
||
«Земля для українцiв завжди була святинею. I той факт, що в Українi надзвичайно багато земель, що не використовуються (а це близько 6 мiльйонiв гектарiв), та й тi, що обробляються, “працюють” не з повною вiддачею — ще раз пiдтверджує необхiднiсть запровадження цивiлiзованого ринку земель, – пiдкреслив М. Калюжний. |
Як повiдомляв УНН, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин нещодавно говорив, що ключовим питанням, яке буде розглядатися на дев’ятiй сесiї ВР, стане закон про ринок землi.
У свою чергу Президент В. Янукович також вважає реформу аграрного сектору прiоритетом роботи ВР. «Глибока реформа аграрного сектору, ключовою ланкою якої є реформа земельних вiдносин, є прiоритетним напрямком законотворчої роботи парламенту», — наголосив вiн.
Натомiсть заступник голови Верховної Ради Микола Томенко нещодавно висловив думку, що запровадження ринку сiльськогосподарських земель може призвести до ситуацiї, близької до громадянської вiйни.
Современная алюминевая вышка тура передвижная для отделочных работ.