Уряду вдалося відновити роботу будівельної галузі.

М. Азаров запевнив європейців що уряду вдалося відновити роботу будівельної галузі

Уряду вдалося відновити роботу будівельної галузі. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з представниками Європейського парламенту.

«Нам вдалося запустити будівельну галузь країни після надзвичайно серйозної кризи. Якби ви півроку тому проїхалися по Києву, ви б побачили, що всі будівельні майданчики стояли «заморожені». Зараз на них ведеться активне будівництво. По всій країні до кінця року буде введено в експлуатацію більше, ніж 250 об’єктів – це і великі мости, і школи, і лікарні, і житлові будинки. Я вважаю це великим досягненням нашого Уряду», — підкреслив Прем’єр-міністр. Він додав, що за два роки рівень падіння будівельної галузі становив 80% і практично нічого не будувалося. Також були значні відставання від графіку будівництва практично усіх об’єктів Євро-2012.

Крім того, Глава Уряду підкреслив, що зараз будівництво всіх об’єктів Євро-2012 у повному обсязі забезпечено фінансуванням та відбувається відповідно до графіку. «Я особисто контролюю хід виконання всіх робіт, тому ніяких проблем в організації футбольного чемпіонату в нас не буде», — підсумував Микола Азаров. Интересный софт от microsoft от 2all.kiev.ua

Оцените статью
Zastroy.com
Добавить отзыв