title-iconVip Объявление
title-icon опрос
Вы к нам пришли с ?
Twitter
Yandex
Google
Партнерский сайт
Из закладок

title-icon Интересно посмотреть

Благотворительный фонд помощи детям Украины.
» » В Україні зводитимуть тепле житло за канадською еко-технологією
тут могла бы быть ваша реклама! icq 2448853
title-icon Основные тематики

В Україні зводитимуть тепле житло за канадською еко-технологією

Київський інститут будівельних конструкцій (ДП "НДІБК") провів випробування канадської технології будівництва малоповерхових будинків з панелей «Екопан» (EcoPan), повідомляє ukrcsb.com.ua

Як зазначають українські спеціалісти, «канадські будинки» відповідають найжорсткішим нормам з енергозбереження. Так, SIP-панель (Struktural Insulation Panel – структурна теплоізоляційна панель) товщиною 160 мм має опір теплопередачі R0=3,7 м2С/Вт. Примітно, що такі ж енергозберігаючі показники має комплексна стіна з піноблоків товщиною 400 мм, мінераловатного утеплювача - 100 мм і облицювальної цегли - 120 мм. 


На додачу, канадський будівельний матеріал напрочуд міцний. У ході проведеного у ДП "НДІБК" експерименту стінові панелі розміром 2500х1250 мм і товщиною 164 мм зруйнувалися при навантаженні 27,2 т/м п, а панелі перекриття розміром 2500х625 мм і товщиною 204 мм - при навантаженні близько 5 т/м2. Спеціалісти запевняють, що ці цифри свідчать про надзвичайну міцність плит, які можуть використовуватися при зведенні триповерхових і навіть п’ятиповерхових будинків. 

10.jpg

   Панель «Екопан» складається з двох вологостійких плит OSB (Orient Strand Board – орієнтована стружкова плита), між якими знаходиться шар утеплювача-звукоізолятора – екструдованого пінополістиролу товщиною від 100 до 200 мм. Пінополістирол та плити OSB з'єднуються між собою під високим тиском за допомогою клею. Встановлений з торців панелі дерев'яний брус дозволяє з’єднувати плити між собою та виконує роль каркасу будинку. В свою чергу плити OSB складаються з декількох шарів трісок довжиною до 14 см, кожен з яких укладається перпендикулярно попередньому. Як результат, SIP-панель має високі показники міцності та еластичності. 
7.jpg
   На додачу, канадський будівельний матеріал має невелику вагу – 1 квадратний метр плити важить від 18 до 30 кг. З панелей стандартного розміру 2,5х1,25 м, але різної товщини виготовляють стіни, перекриття та дах. Для «канадського будинку» підійде як стрічковий, так і стовпчастий фундамент. Також може застосовуватися фундамент з коротких гвинтових металевих паль, який на відміну від монолітного залізобетонного дозволяє відразу розпочати монтаж надфундаментних конструкцій. 
8.jpg
Незважаючи на стандартні розміри SIP-панелей, архітектор не буде обмежений при розробленні проекту - після узгодження планування та зовнішнього вигляду будинку робиться «розкрій» стін, перекриттів і даху на окремі панелі з урахуванням всіх необхідних отворів і конструктивних особливостей. Виготовлений на заводі комплект плит доставляється на будмайданчик – і за тиждень-два з готового будматеріалу збирається будинок. Невелика вага плит дозволяє здійснювати монтаж вручну 2-3 робітникам, кран потрібен лише при монтажі даху, який може бути покритий будь-яким матеріалом. За словами спеціалістів, панелі «Екопан» з'єднуються між собою за системою «шип-паз» з подальшим закріпленням шурупами-саморізами, металевими скобами або спеціальними закріплюючими елементами. Заповнення з'єднань монтажним герметиком запобігає утворенню «містків холоду». 
11.jpgФасади «канадського будинку» можна облицювати цеглою, оштукатурити чи оздобити сайдингом, всередині ж виробники панелей рекомендують обшивати стіни гіпсокартоном, аби підвищити пожежну безпеку житла. Збирати «канадський будинок», зауважують спеціалісти, можна у будь-яку пору року, головне – аби панелі не знаходились під відкритим дощем або снігом. Крім будівництва малоповерхових будинків, SIP-панелі можуть застосовуватися при надбудові мансардних поверхів та при реконструкції, підкреслюють фахівці.
9.jpgПримітно, що концепція SIP-панелі з'явилась у 1935 році у США. Канадці суттєво модифікували та вдосконалили технологію, яка нині відповідає найжорсткішим нормам з екологічності та енергозбереження та широко використовується для зведення приватних малоповерхових будинків у США, Канаді та Скандинавських країнах. 
 Портал Недвижимости Киева , новостройки.
Источник: http://zastroy.com/
Ключевые теги: эко, дом, канада, канадский дом
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

182-В, forum, gsm alarm, led, Pop-Up, security, Автономный дом, Борщаговская, ГАП, Ежов, Индустриальный, Музей науки, Наш Дом, Новороссийск, ТВЕРДОТОПЛИВНЫЙ КОТЕЛ, архитектор, архитектура, баняб веникб сауна, брокеры, водопад, грядка, дом, доставка, жэк, канадский дом, киев, конвектор, крючковы, лед, обман, ограждение, отправки, сад, светодиодная лента, современная архитектура, строительный форум, тля, форум, часы, япония

Показать все теги
Немного рекламы )