title-iconVip Объявление
title-icon опрос
Вы к нам пришли с ?
Twitter
Yandex
Google
Партнерский сайт
Из закладок

title-icon Интересно посмотреть

Благотворительный фонд помощи детям Украины.
» » Киянин зробив свій будинок повністю енергетично автономним за рахунок «зеленої» енергетики
тут могла бы быть ваша реклама! icq 2448853
title-icon Основные тематики

Киянин зробив свій будинок повністю енергетично автономним за рахунок «зеленої» енергетики

 

Киянин Микола Орлов, юрист за освітою, зробив свій будинок повністю енергетично автономним виключно за рахунок сонячних батарей та твердопаливних котлів. Сорок панелей на даху гаража загальною потужністю 10 КВт  вистачає для домогосподарства. Вони працюють на третину потужності навіть у похмуру погоду, а вимикаються лише вночі.

Двоповерховий дім під Києвом Микола Орлов будував десять років. Про «зелену» енергетику замислився минулої зими, коли дізнався про вартість під'єднання до газової мережі. Чоловік зауважує, що перехід на тверде паливо і сонячну систему підігріву води врятували його родину від великих комунальних платіжок. 
«Для того, щоб провести газ, з нас просили 10 тис доларів. Твердопаливний котел буде коштувати дещо дорожче, ніж газовий, але це не порівняти із такою сумою», - говорить Микола Орлов. 
Тепер у коморі будинку замість газової труби запаси дерев'яних пелет, а поруч із котлом стоїть бак, у який потрапляє нагріта сонцем вода. Усі процеси контролює комп'ютер.
Однак, перехід на екологічно чисте та автономне опалення обійдеться доволі дорого. Сонячний колектор для води коштує з півсотні доларів. Вартість котла на деревині доходить до двох тисяч. Але найдорожче з усього сонячна електрика. На двоповерховий будинок знадобиться від п'яти тисяч доларів. 
Хоча, як виявилося, просто під'єднати газ дорожче, ніж усе це  разом узяте. 
 Портал Недвижимости Киева , новостройки.
Источник: http://zastroy.com/
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

182-В, forum, gsm alarm, led, Pop-Up, security, Автономный дом, Борщаговская, ГАП, Ежов, Индустриальный, Музей науки, Наш Дом, Новороссийск, ТВЕРДОТОПЛИВНЫЙ КОТЕЛ, архитектор, архитектура, баняб веникб сауна, брокеры, водопад, грядка, дом, доставка, жэк, канадский дом, киев, конвектор, крючковы, лед, обман, ограждение, отправки, сад, светодиодная лента, современная архитектура, строительный форум, тля, форум, часы, япония

Показать все теги
Немного рекламы )